ДОБРОЧИННІСТЬ
Щоб повірити у добро, потрібно робити його! Долучайтесь до корисної справи та подаруйте дітям щастя разом з доставкою їжі My Food. Кожен з нас може зробити свій невеликий внесок у радісне дитинство вихованців дитячого будинку у Хмельницькому за адресою Львівське шосе, 43/2. Приєднуйтесь до великої благодійної справи та допоможіть зробити цей світ кращим. А ми сподіваємось, що наші досягнення надихатимуть вас також на гарні вчинки.

ГОСТИНЦІ ВІД MY FOOD


Команда My Food вже декілька разів пригощала вихованців дитячого будинку апетитними стравами, а саме: після відкриття 17 травня 2020 року ми відвідали дітей, які більше за всіх чекають на свято та смачні подарунки. Наш персонал подарував їм гарний настрій, багато радісних моментів, а також смачний обід у вигляді гарячої апетитної піци з різноманітними начинками. Крім того, 1 червня 2020 в День захисту дітей, вихованці дитячого будинку покуштували наші солодкі смаколики, а саме сирники зі сметаною, що зарядили їх енергією та здоров'ям.ГОСТИНЦІ
ВІД MY FOOD


ВЕЛИКА МЕТА
Роби добро і говори про це — ось лозунг сучасної благодійності. Наша ціль — не лише приносити людям радість смачною їжею, а також придбати для дитячого будинку футбольне мініполе зі штучним покриттям вартістю 200 000 грн. І ми впевнені, що разом з вами у нас це вийде набагато швидше. Кожні 3% з вашого замовлення ми виділяємо на благодійність, проте завжди будемо раді допомогти, якщо ви бажаєте зробити більший внесок. Робити добро дуже легко — варто лише почати!
Звіт за 2020 рік
Не стоїмо на місці
Побувавши у дитячому будинку, наші працівники поспілкувались з його керівництвом та дітками й дійшли до висновку, що вихованцям для ігор і розваг необхідне футбольне міні-поле зі штучним покриттям.
Одразу ж було обговорено план дій, всі організаційні моменти й вирішено, що ми придбаємо футбольне міні-поле саме за зібрані кошти з благодійної роботи нашого сервісу.
Друзі, ми будемо дуже раді, якщо ви захочете долучитися до нас. Давайте робити добро разом!


Фотозвіт
15 травня 2020 року ми побували у дитячому будинку за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 43/2. Пригощали діток нашими стравами та обговорювали, чого їм наразі не вистачає. Вирішили, що для ігор та розваг потрібно футбольне міні-поле зі штучним покриттям.
Тепер будемо втілювати мрії дітей у реальність!


Зовнішній вигляд страв може відрізнятися від зображеного на фото
Фактична вага страви може відрізнятись на +/-5% від вказанної на сайті
м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 35
10:00 - 23:00 (Замовлення приймаємо до 22:40)
Години роботи:
Слідкуйте за нами:
Сайт створений та просувається в Інтернеті компанією Outsourcing Team